Кошик
cload
Checkout Secure

Запитання? Набирайте

Phone Icon +380967709908

Пн-пт 10.00-19.00

7 фішок зволоження повітря

By Ruslan Chyzhankov червень 25, 2022

 

Те, що оптимальну вологість у квартирі необхідно підтримувати для Вашого здоров'я знає кожен! Ви не знаєте? При оптимальній вологості у вашій квартирі Ви повноцінно відновлюєтеся під час сну, Ваша шкіра і слизові оболонки очей і носа функціонують як потрібно, Ви менше схильні до вірусних захворювань і алергічних впливів. А якщо Ви здорові – Ви свіжі, красиві та сповнені енергії. Крім того, меблі та музичні інструменти краще утримуються в приміщеннях з оптимальною вологістю. Таким чином Ваш будинок стає дійсно найкращим місцем для відновлення та відпочинку!

Подробиці читайте тут:  7 причин дотримуватися оптимальної вологості повітря

Але як забезпечити та підтримувати цю необхідну вологість якнайкраще? Звісно ж за допомогою зволожувача, відповідаємо ми! Чому? А ось чому:

1. Швидкість – якщо Вам потрібно швидко зволожувати приміщення, Вам потрібна потужна тепла пара, а отже — паровий зволожувач, він чудово розподіляє вологість по всьому приміщенню. Вода для такого зволожувача потрібна чиста. Створюйте комфорт у будинку легко та швидко!

2. Економічність  – найбільш економна вологість, це вологість, створювана ультразвуковим або традиційним зволожувачем, з дуже низьким енергоспоживанням. Повітря у Вашому будинку завжди буде свіже і з малими витратами. При цьому саме такі зволожувачі працюють дуже тихо!

3. Гігієнічність – крім того, якщо ви турбуєтеся про чистоту повітря і переживаєте, що у Вашому будинку присутні чужорідні мікроби та бактерії, використовуйте паровий зволожувач тепла пара вбиває їх. Деякі ультразвукові та традиційні зволожувачі оснащені картриджами проти зростання бактерій та мікробів. А якщо Ви хочете видалити пил, шерсть тварин та інші алергени, використовуйте миття повітря, воно фільтрує основні забруднення повітря.

4. Ароматизація – крім вологості повітря, яку створюють зволожувачі, деякі з них можуть і ароматизувати його. Використовуйте ароматичні олії, а зволожувач допоможе поширити приємний запах по всьому приміщенню.

5. Самоконтроль  – електроніка в різних зволожувачах влаштована по-різному, але головна функція — це контроль оптимальної вологості рівня, в деяких зволожувачах також можна налаштовувати нічний режим.

- У звичайних зволожувачах з вбудованим гігрометром рівень вологості вимірюється в «епіцентрі» зволоження. Це дає апріорі неточні дані щодо реального рівня вологості у всьому приміщенні. За допомогою дистанційного датчика зволожувач орієнтується не тільки на рівень вологості поряд з собою, а й на відстані. Датчик одночасно служить пультом дистанційного керування, що робить керування приладом ще більш комфортним. Інший варіант - мати переносний гігрометр і, орієнтуюсь на його дані, вручну стежити за роботою зволожувача.

7. Догляд – так як велике значення при використанні зволожувача має сама вода, дуже важливо знати, яку воду Ви використовуватимете, і як зволожувач звертається з тією чи іншою водою. Деякі зволожувачі насилу працюють із жорсткою водою, наприклад, ультразвукові, в деяких, наприклад, у парових потрібно використовувати тільки фільтровану, щоб при роботі не утворювався білий наліт на меблів, такі зволожувачі потрібно регулярно чистити від накипу. А ось традиційні зволожувачі можуть використовувати будь-яку воду, вода випаровується в такому зволожувачі природним способом, а миття повітря можуть мати ще функцію самоочищення, яка допомагає у догляді. А своєчасна заміна фільтрів забезпечить найкращий результат!

Вибирайте зволожувач, виходячи саме з Ваших уподобань і будьте здорові, молоді та красиві!

.

Старша публікація Новий пост

Новини

Я згоден підписатися на оновлення від Articool