Кошик
cload
Checkout Secure

Запитання? Набирайте

Phone Icon +380967709908

Пн-пт 10.00-19.00

7 причин дотримуватися оптимальної вологості повітря

By Ruslan Chyzhankov червень 25, 2022

 

Ідеальний рівень вологості повітря, рекомендований медичними працівниками: 40–60%.

7 причин дотримуватися Чистоти та Оптимальної Вологості повітря:

1. Ніс, Очі та Шкіра більше не страждають від Сухості — Вам буде набагато комфортніше вдома.

2. Ризик захворювань скорочується - респераторні віруси живуть набагато менше у приміщеннях з оптимальним рівнем вологості. Також скорочується навантаження на слизові оболонки та знижується ризик інших захворювань.

3 Спіть краще - сухе повітря несприятливе для Вашого самопочуття. Тому, щоб насолоджуватися якісним та приємним сном, необхідно підтримувати рівень вологості в нормі. Вам стане легше прокидатися вранці.

4. Легше Сконцентруватися — Ви відчуєте, що в тілі з'явилося більше тонусу, що Ви стали більш енергійними та активними, а ваша здатність концентруватися помітно покращилася.

5. Негативний вплив Пилу скорочується - люди, які страждають від алергії, нарешті можуть дихати на повні груди, так як вологе повітря змушує пил осідати набагато швидше. Повітря стане чистішим!

6. Меблі, Дерев'яні підлоги та Картини під Захистом - від сухого повітря підлога та меблі можуть розсихатися та тріскатися, предмети інтер'єру ставати більш крихкими. При ідеальній вологості ризик утворення тріщин та деформація предметів інтер'єру значно менший.

7. Інструменти не засмучуються — Вам не доведеться регулярно переналаштовувати піаніно, гітари та скрипки.

Сухе повітря, як правило, характерне для зими, коли постійно працює опалення, і вологість усередині приміщень часто падає до 20% і нижче. Відкривати вікна в цьому випадку марно: повітря залишається сухим. У той же час повітря всередині приміщення при температурі близько 20 ° C здатне утримувати 20 грам на кубічний метр. І навіть якщо відносна вологість за вікном дорівнює 69%, вона забезпечує відносну вологість усередині будинку на рівні 18%. Цей дефіцит вологості може бути подоланий за допомогою зволожувача повітря.


Старша публікація

Новини

Я згоден підписатися на оновлення від Articool