✅ менше походів в аптеку
✅ менше хвороб
✅ природне зволоження вашої шкіри
✅ краще сон
✅ активність вдень
✅ найкраща концентрація
все це буде у вас при 40 - 60 % вологості повітря вашого будинку.
Ви ж піклуєтеся про своє здоров'я?
Зволожувачі повітря від швейцарського дизайн бюро
✅ менше походів в аптеку
✅ менше хвороб
✅ природне зволоження вашої шкіри
✅ краще сон
✅ активність вдень
✅ краща концентрація
все це буде у вас при 40 - 60 % вологості
повітря вашого будинку.
Ви ж піклуєтеся про своє здоров'я?
Виміряйте вологість приміщення
Ви можете виміряти відносну вологість допомогою гігрометра
Щоб вимірювання було точним, важливо прівно розташувати гігрометр: встановіть гігрометр на висоті посеред кімнати, подалі від вікон та дверей.
Зачекайте кілька хвилин, поки датчик не пристосується до кімнатної температури.
Визначте розмір кімнати
Важливо знати, наскільки велика кімната, де ви збираєтеся використовувати зволожувач. Якщо двері в інші кімнати відчинені, площа цих кімнат повинна бути включена. Площа приміщення розраховується шляхом множення довжини та ширини приміщення (наприклад, 5 х 6 метрів = 30 м2).
Щоб отримати обсяг кімнати, ви множите площу кімнати на висоту стелі (30 м2 х 2,5 метра = 75 м3).
Розмір приміщення має бути подвоєний для будинків з мінімальним споживанням енергії та регульованою вентиляцією.
Виберіть зволожувач, який рекомендується принаймні для вашого бажаного розміру / площі приміщення. у вас
Жорсткість води є мірою кількості мінералів у воді.
Чим вище відсоток цих мінералів, тим жорсткіша вода.
Необхідний пристрій для вашого будинку з залежить від жорсткості вашої води.
Якщо ви не знаєте жорсткість водопровідної води, зверніться до постачальника води або попросіть нас надіслати вам тестову смужку.
Контакт: напишіть нам на мейл(info@stadlerform.ua) або оформіть заявку тут
Виберіть правильний тип зволожувача для себе
Існує 4 різних типів зволожувачів:
М'яка вода (0° - 4°dH) = підходять всі системи
Вода середньої жорсткості (5° - 13° dH) = можна рекомендувати всі технології зволоження, однак у випадку ультразвукових слід використовувати картридж для захисту від накипу.
Жорстка вода (від 14 °dH) = рекомендуються випарники та очищувачі повітря з картриджем для захисту від накипу.
✅ Гарантія – від 12 до 24 місяців
✅ Доставка безкоштовно при замовленні від 1999 грн
✅ Обмін/повернення без зайвих питань - 14 днів
✅ Відправимо у день замовлення, якщо це робочий день
✅ до 5% додаткової знижки при безготівковому розрахунку
✅ Оплата частинами до 6 платежів
Послуги: Великий дисплей та зручне електронне керування. У комплекті йшов фільтр-картридж, що рятує воду від надлишків солей (я зазвичай заливаю воду з-під крана, тому для мене це важливо). Коментар: При зволоженні теплою парою відбувається пастеризація води (зволоження стає стерильним), тому зазвичай вибираю саме його. Без води не вмикається (і відключається, як тільки вона закінчується), тому використовувати його безпечно. Люблю додавати аромамасла. t6>
Валя
Позитивні якості: багатофункціональний, 10 режимів, стильний та незвичайний дизайн х ступінчаста стерилізація пари, великий інформативний дисплей, автовідключення при низькому рівні води, будильник, іонізація Недоліки: ні Коментар: Найбільше подобаються дитячий, йога, нічний та імуностимулюючий режими, ще користуюсь дихальним тренажером Додаємо в нього також .
Зоя
Позитивні якості: Дуже сподобався як виглядає зволожувач, ніч його такого немає в магазинах. Дуже тихий, на першій швидкості. Реально дуже просто заливати воду, заливаю лійкою якої рослини поливаю. Поряд з ним при роботі, не утворюється калюжі - це дуже важливо, торік був ультразвуковим, по зростанню був він трохи вищим, але навколо нього завжди була мокра підлога і булькала вона періодично, переливаючи воду. З новим зволожувачем Оскар вологість реально швидше почала наповнювати повітря. Воду заливаємо з-під крана, виробник заявляв, що не буде білого нальоту, так і є. У старого ультразвукового завжди білий наліт був на носику, звідки пар валить, поряд з ним на шторах почав виявлятися, через що й вирішив змінити. Недоліки: Можна було б управління більш сучасне зробити, жк дисплей і таке інше, хоча може є вже така версія. Пульт, як опція, можна було б напевно. Коментар: Використовую вже другий сезон, влітку не юзаю. При роботі немає видимої пари, яка дратує. Приємний мінімалізм у формі і немає "китайських фанарів" як на інших зволожувачах. Зручно змінювати фільтр, витягуєш їх з приладу і в пакет, нові вставляєш і апарат працює. Виробник пише що фільтра потрібно міняти раз на 2-3 місяці, я змінюю раз на сто десять днів, це в самий пік сезону. Ароматизація є, але не використовую – чистого повітря і так не вистачає у місті.Помітив що при зміні фільтрів вони з боку де повітря проходить вони сіріють, зателефонував до магазину сказали що вони ще й пил трохи затримують Хоча у мене є робот пилосос ксяомі, він оре постійно, але значить не все виметає.
Іван
Проблема: Сухе повітря, сухі слизові оболонки
Якщо відносна вологість падає нижче 40%, повітря стає занадто сухим Це може призвести до таких симптомів, як головний біль, печіння в очах, сухість і запалення слизових оболонок, сухість шкіри, неприємне першіння в горлі, поганий сон і підвищена сприйнятливість до застуди або грипу.
Взимку повітря в приміщенні в першу чергу стає сухим через те, що холодне повітря зовні здатне поглинати набагато менше вологи, ніж тепліше повітря навесні та влітку. У разі будинків з пасивним або мінімальним споживанням енергії системи центрального опалення та вентиляції лише ускладнюють проблему. Зволожувачі Stadler Form створюють оптимальний мікроклімат у приміщенні навіть у холодні зимові місяці. t368>
Якщо гігрометр постійно вимірює відносну вологість менше 40%, допоможе лише зволожувач.Існують різні конструкції, але функція завжди одна і та ж: підвищити відносну вологість повітря в приміщенні шляхом внесення в повітря додаткової вологи (води) У Stadler Form є відповідний зволожувач для будь-яких потреб.
Парові зволожувачі повітря
Вода доводиться до точки кипіння у пристрої, використовуючи метод, аналогічний тому, який застосовується, наприклад, у чайнику. При кип'ятінні води утворюється гаряча водяна пара, що не містить мікробів, яка викидається пристроєм прямо в приміщення. Випарні системи особливо підходять для алергіків. Важливо регулярно видаляти накип із випарників. Ми не рекомендуємо використовувати у випарниках тверду воду або воду з установок для пом'якшення води.
Робота випарника заснована на природно принцип випаровування. Фільтри зволожувача всередині пристрою всмоктують воду. Повітря в приміщенні всмоктується вбудованим вентилятором, який спрямовує його через вологі фільтри зволожувача. У цьому повітря поглинає необхідну вологість. У міру проходження повітря поглинає дрібні крапельки води, які потім разом із вологою викидаються у повітря приміщення. Випарна система має дві основні переваги. По-перше, випарники дуже тихі, що робить їх ідеальним вибором для тихих приміщень, наприклад, спалень або офісів. По-друге, у цій системі неможливе надмірне зволоження, оскільки повітря збагачується рівно стільки вологи, скільки йому потрібно, і здатне поглинати в залежності від поточної температури. У цій системі фільтри необхідно регулярно міняти.
Цей тип системи зволоження перетворює воду на туман. Ультразвукова мембрана, що коливається, розпорошує воду, перетворюючи її на дрібні крапельки. Вбудований у пристрій вентилятор викидає їх у повітря у вигляді туману, який зволожує повітря у приміщенні.В принципі, туман, що випускається пристроєм, холодний, тому що вода в ньому теж холодна. Це робить небулайзерні системи придатними для дитячих кімнат. У цій системі процес зволоження стає видимим завдяки туману, тому ці пристрої також відомі як розпилювачі. Особливо важливо регулярно очищати небулайзери та видаляти накип. Небулайзери не підходять для використання з твердою водою або водою з пристрою для пом'якшення води.
Ця система є комбінацією зволожувача та очищувача повітря. Принцип зволоження відноситься до категорії випарних систем. Різниця полягає у використовуваному зволожувальному середовищі: у повітроочисниках використовуються пластикові диски багаторазового використання, а у випарниках встановлені фільтри, які необхідно регулярно замінювати. Очищувачі повітря оснащені набором дисків, спеціально розроблених для поглинання вологи і видалення частинок з повітря. Диски відомі як диски зволоження або диски випарника обертаються у воді. Вентилятор всмоктує сухе повітря з приміщення, яке проходить через вологі диски, що обертаються. Забруднюючі речовини з повітря, такі як пилок, пил або волосся, у процесі осідають на дисках. Набір дисків продовжує обертатися і частинки змиваються водою. Очищена волога, яка все ще присутня на чистій частині диска, викидається в повітря. За допомогою цієї техніки повітря не тільки зволожується, а й очищується від забруднюючих речовин, що робить миття повітря ідеальним для алергіків. Регулярне очищення важливе для того, щоб промити резервуар для води та видалити забруднення, вимиті з повітря.